Belastingaangifte
De bibliotheek wijst de weg
Dit jaar biedt de bibliotheek zelf geen belastinguren in de vestigingen aan. Hiervoor werken wij samen met onze partners. In Capelle kun je hulp vragen bij de Wijkwinkel van Welzijn Capelle. In Krimpen kun je terecht bij het Krimpens Sociaal Team van KrimpenWijzer.
Let op: er geldt een inkomensgrens voor gratis hulp bij de belastingaangifte. Ook is de hulp niet gratis voor zzp'ers, freelancers en ondernemers.
Welzijn Capelle
Het Krimpens Sociaal Team
Belastingaangifte op bibliotheekcomputers
Heb je thuis geen computer of laptop? Je kunt in onze bibliotheken gebruikmaken van de publieke computers om belastingaangifte te doen. Bijvoorbeeld tijdens de spreekuren Digitaal Meedoen. Let op: onze vrijwilligers mogen niet inhoudelijk helpen, alleen bij technische vragen (bijvoorbeeld over het openen van een website).